724669-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Teknisk konsulttjänst Arkitekt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknisk konsulttjänst Arkitekt
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för konsultuppdrag Arkitekt - bygg-, programskede - Projektering
Intern identifierareSOT.2023.0167
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000