2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster - Trafikutredningar
Beskrivning: Sjöbo kommun upphandlar Tekniska konsulttjänster inom Trafikutredningar.
Intern identifierare: 25/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311200 Konsulttjänster för transportsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar, 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71313100 Konsulttjänster för bullerkontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av Tekniska konsulttjänster Trafikutredningar
Intern identifierare: 1805625-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Trafikutredningar
Beskrivning: Upphandling Tekniska konsulttjänster Trafikutredningar
Intern identifierare: 1805626-1