See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: -86 graders frysar för läkemedelsförvaring och för användning i laboratoriemiljö (LIU - Ö)
Beskrivning: Upphandling som avser ramavtal för -86 graders frysar för läkemedelsförvaring och för användning i laboratoriemiljö. Upphandlingen genomförs som en samordnad upphandling med Linköpings universitet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115914:Lot:1