72490-2024 - Resultat
Sverige – Diverse tjänster – Framework agreement - Agriculture and Market Development
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramework agreement - Agriculture and Market Development
BeskrivningFramework agreement - Agriculture and Market Development
Intern identifierare23/001243
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramework agreement - Agriculture and Market Development