See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kompression: Slätstickad varptrikå, bh samt postoperativ bh.
Beskrivning: Regionens behov av kompressions bh. slätstickad varptrikå och postoperativ kompressions bh.
Intern identifierare: RS 2023-03674
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000