2. Förfarande
Förfarande
Titel: Boendecontainers Flatpack
Beskrivning: Singel och dubbel boendecontainers-Flatpack och handikapp ramper. Levereras i 20 fots containers.
Intern identifierare: 23/150
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: se upphandlingsdokumentation, under avtalstiden ska köparen ges möjlighet att beställa ytterligare 400 stycken. maxvolym