2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avtal Underhåll Support
Beskrivning: Support och underhåll av verksamhetssystemet Procapita/Edlevo
Föregående meddelande: 362691-2022
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lot-1
Beskrivning: Lot-1
Intern identifierare: Lot-1