2. Förfarande
Förfarande
Titel: Individuellt ventilerat bursystem (IVC system)
Beskrivning: Lunds universitet, avser att teckna avtal med en (1) leverantör för leverans, installation och service av Individuellt ventilerat bursystem (IVC system).
Intern identifierare: V 2025/474
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Individuellt ventilerat bursystem (IVC system)