72526-2026 - Resultat
Sverige – Delar och tillbehör till invalidfordon och rullstolar – Bälten, selar och huvudstöd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBälten, selar och huvudstöd
BeskrivningBälten, selar och huvudstöd. Avtal gäller för Region Skåne, Halland och Blekinge.
Intern identifierare2024-O000421
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenÖppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33193200 Delar och tillbehör till invalidfordon och rullstolar
Ytterligare klassificering (cpv): 33193220 Delar och tillbehör till rullstolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000