Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44113100 Gatläggningsmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44113140 Gatsten, 44113200 Sten för anläggning av trottoarer, 44912100 Granit
Leveransplats
Ort: Härnösand
Del av land (NUTS): Västernorrlands län (SE321)
Land: Sverige