2. Förfarande
Förfarande
Titel: Preliminär tidplan Upphandling - E46-E47-E48
Beskrivning: Preliminär tidplan Upphandling - E46-E47-E48
Intern identifierare: TN
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34121100 Bussar för kollektivtrafik