2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support avtal MikroLis databas mjukvara
Beskrivning: Support avtal för databas. Databas av typen FIS GT.M (Fidelity National Information Services Greystone Technology M) version V6.3-014 eller senare.
Intern identifierare: RS 2023-03281
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Support avtal för MikroLis
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72800000 Tjänster för datorloggning och -provning
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal
Mängd: 1 000 timmar
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Ingen option