2. Förfarande
Förfarande
Titel: AI-fuelled wide field microscope
Beskrivning: Research groups with zebrafish model animal interest at Uppsala University are interested in suppling high throughput imaging system for the zebrafish embryos and larvae.
Intern identifierare: UH 2024/35
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
Ytterligare klassificering (cpv): 38518100 Vidvinkelmikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: AI-fuelled wide field microscope