725810-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kuvert – Kuvert till Polismyndigheten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKuvert till Polismyndigheten
BeskrivningPolismyndigheten har ett behov av kuvert i olika format samt bubbelkuvert för att kunna skicka brevförsändelser både externt och internt.
Intern identifierareA305.841/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30199230 Kuvert
Ytterligare klassificering (cpv): 30199200 Kuvert, korrespondenskort och brevkort, 30199710 Tryckta kuvert, 30199711 Tryckta fönsterkuvert, 30199712 Tryckta kuvert utan fönster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKuvert till Polismyndigheten