2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster inom hemtjänst
Beskrivning: Omfattar biståndsbedömda städtjänster i den enskildes bostad.
Intern identifierare: N050U25-253
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911100 Städning av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Städtjänster inom hemtjänst