725868-2022 - ResultatSverige-Eskilstuna: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster
Referensnummer: ÅB 22.051
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Beskrivning av upphandlingen
Denna upphandling avser kommunikationstjänster inom tre olika delar och anbudsgivaren väljer själv vilken del/delar denne avser lämna anbud på.
Anbudsområdena är uppdelade enligt:
Strategisk kommunikationsrådgivning
Vilket ämnar till att tillgodose behovet av stöttning med strategisk kommunikationsrådgivning till både ledning och verksamhet.
Kreativa kommunikationstjänster
Vilket ämnar till att tillgodose behovet av kreativt och taktiskt kommunikationsstöd.
Mötes- och eventtjänster
Vilket ämnar till att tillgodose behovet av kreativa och relevanta möten, konferenser och event med både interna och externa målgrupper.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79411000 Allmän organisationsrådgivning
II.2.4.