2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hämtning och avsättning av biogödsel, Falköping
Beskrivning: Uppdraget omfattar Falköpings kommuns behov av hämtning, transport och avsättning av flytande biogödsel från Hulesjöns biogasanläggning.
Intern identifierare: 24/134
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del