726142-2025 - Resultat
Sverige – Utbildningstjänster – Utbildning - Certifierad verksamhetsarkitekt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtbildning - Certifierad verksamhetsarkitekt
BeskrivningUpphandlingen omfattar utbildning till verksamhetsarkitekt.
Intern identifierareFK 2025/016117
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80521000 Utbildningsprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUtbildning - Certifierad verksamhetsarkitekt