See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiella tjänster
Beskrivning: Upphandling av finansiella tjänster
Intern identifierare: RG 2024/823
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1576305-684acd2f33326a52901d59fe
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Anbudsgivare kan välja att använda denna del eller använda ESPD-formuläret för att besvara krav som rör leverantören. Denna del är obligatorisk för anbudsgivare att välja om man inte använder sig av ESPD-formuläret.
Intern identifierare: 1576306-684acd2f33326a52901d5a01