See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsteknik Bjuv
Beskrivning: Drift och service av säkerhetsteknik i Bjuvs kommun
Intern identifierare: 25/145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000