2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-stöd för administration och lärande (Kulturskola)
Beskrivning: IT-stöd för administration lärande i Kulturskolan.
Intern identifierare: KS 2023-00440-2
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000