726483-2024 - Resultat
Sverige – Resebyråtjänster och liknande tjänster – Resebyråtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResebyråtjänster
BeskrivningMittuniversitet upphandlar ett 4-årigt ramavtal för Resebyråtjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101187:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 63512000 Försäljning av färdbiljetter och förmedling av paketresor