726489-2022 - ResultatSverige-Växjö: Apparatur för endoskopi och endokirurgi
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kompletterande endoskop till befintliga staplar och processorer
Referensnummer: 22RGK1084
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33168000 Apparatur för endoskopi och endokirurgi
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans av kompletterande endoskop till befintliga staplar och processorer
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33168100 Endoskop
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen