726605-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Hämtning sekretessavfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHämtning sekretessavfall
BeskrivningUpphandling avseende hämtning och destruktion av sekretessavfall.
Intern identifierareSTK-2025-1584
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511300 Insamling av avfall, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHämtning sekretessavfall