2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blodgruppsserologiska analyser och instrument OMTAG
Beskrivning: Upphandling gällande blodgruppsserologiska analyser och tillhörande instrument.
Intern identifierare: VF2025-00041
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33696100 Blodgruppsreagenser, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Intern identifierare: 1796374-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare: 1796375-1