726614-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Parkeringstjänster – Parkeringsbevakning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsbevakning
BeskrivningUpphandling avser parkeringsövervakning på beställarens mark. Detta inkluderar kontroll av parkerade fordon, utfärdande av kontrollavgifter samt rapportering. Platser och områden specificeras i uppdragets bilagor.
Intern identifierare25/299
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000