726623-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – NR-fit artiklar 2024 SLL528
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNR-fit artiklar 2024 SLL528
BeskrivningARTIKLAR FÖR NEURAXIALA ANVÄNDNINGSOMRÅDEN INOM REGIONAL ANESTESI
Intern identifierare23/107
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000