726639-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Röstbandspelare – Taligenkänningssystem för Mora, Orsa och Älvdalens kommuner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTaligenkänningssystem för Mora, Orsa och Älvdalens kommuner
BeskrivningTaligenkänningssystem för Mora, Orsa, Älvdalens kommuner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32342450 Röstbandspelare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTaligenkänning
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87054:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48314000 Programvara för taligenkänning, 48512000 Programvara för interaktiv röststyrning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster