726719-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konferensmöbler – Möbler till hela Kriminalvården
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMöbler till hela Kriminalvården
BeskrivningEnligt upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare2023-22283
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39153000 Konferensmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde Arbetsstolar
BeskrivningEnligt Upphandlingsdokumentet.
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsområde Möte och paus
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelAnbudsområde: Arbetsplats och förvaring
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelAnbudsområde Operatörsskrivbord
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelAnbudsområde: Omklädning och vaktmästeri
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelAnbudsområde: Övrigt