726744-2024 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Företagshälsovård för förbundets medicinska kontroller
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagshälsovård för förbundets medicinska kontroller
BeskrivningUpphandling av årlig läkarundersökning för operativ (utryckande) personal inom Medelpads Räddningstjänstförbund.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100907:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster, 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster