Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Järnhandelsvaror
Referensnummer: 2020.520 KS
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44316000 Järnhandelsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Verktyg, byggnadsmaterial, elverktyg, handverktyg, verktygsmaskiner, järnhandelsartiklar och trävaror.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen