726832-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara för upphandling – Upphandlingssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingssystem
BeskrivningUpphandlingen avser upphandlingssystem för Huddinge kommun, Huddinge Samhällsfastighter (HusF) och Huge Bostäder (Huge). I Huddinge kommuns grundutförande ingår även avtalsdatabas, HusF och Huge efterfrågar dock avtalsdatabas som option.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:73066:Lot:1