726904-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster i samband med i lag föreskriven revision – Revisionstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster
BeskrivningRevisionstjänster till SVEDAB och Øresundsbro Konsortiet.
Intern identifierare22/204
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
BeskrivningSka besvaras av alla anbudsgivare.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på leverantören
BeskrivningDel av upphandlingen som är valbar. Observera att anbudsgivaren måste besvara antingen denna del eller del "European Single Procurement Document (ESPD)".