2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogstjänster
Beskrivning: Skogstjänster inom Nora respektive Hällefors kommun
Intern identifierare: KS2025-902
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1827066-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: DEL A
Beskrivning: Drivningstjänster och virkesleveranser
Intern identifierare: 1827067-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: DEL B
Beskrivning: Huggning och skotning med mindre maskiner
Intern identifierare: 1827068-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: DEL D
Beskrivning: Trädfällningar i svåra lägen
Intern identifierare: 1827069-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: DEL E
Beskrivning: Arboristtjänster
Intern identifierare: 1827070-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: DEL F
Beskrivning: Stubbfräsning i parkmark
Intern identifierare: 1827071-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: DEL C
Beskrivning: Huggning och skotning med häst
Intern identifierare: 1827072-6