727030-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Krossning av asfalt, betong och natursten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKrossning av asfalt, betong och natursten
BeskrivningNSR inbjuder intresserade företag att lämna anbud på krossning av asfalt, betong och natursten på NSR:s anläggningar i nordvästra Skåne.
Intern identifierare23/0387
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 14212200 Stenmaterial, 44113620 Asfalt, 44114000 Betong
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000