2. Förfarande
Förfarande
Titel: Luftfilter inom fastigheter
Beskrivning: Omfattar köp av luftfilter och filtertillbehör för ventilationsanläggningar i fastigheter för löpande behov. Avtalets uppskattade värde under hela avtalstiden inkl. ev. förlängningsklausuler uppgår till Upphandlingsvärde. Värdet innebär en uppskattad volym och innebär endast ett riktvärde.
Intern identifierare: 23/153
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42514310 Luftfilter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)