727069-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör – Frukt till Lantmäteriets kontor i Gävle, Mora, Falun, Borlänge, Leksand samt Hudiksvall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFrukt till Lantmäteriets kontor i Gävle, Mora, Falun, Borlänge, Leksand samt Hudiksvall
BeskrivningUpphandlingen avser fruktleveranser till Lantmäteriets kontor i Gävle, Mora, Falun, Borlänge, Leksand samt Hudiksvall.
Intern identifierareLM2024/069303
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelFrukt