2. Förfarande
Förfarande
Titel: E-tjänstelegitimation
Beskrivning: Lösning för E-tjänstelegitimation för hela Tyresö Kommuns personal i alla verksamheter samt vikarier och politiker. Anpassade inloggningsätt för verksamhetsbehov.
Intern identifierare: KSUH/2025:8
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 79716000 Utfärdande av ID-kort
Ytterligare klassificering (cpv): 22455000 ID-kort, 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängningar max 2 x 2 år