2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färdig värme
Beskrivning: Denna upphandling omfattar avtal för leverans av värme till del av fastighet. Värmaren ska produceras från geotermisk källa och distribueras direkt via värmepump från central till fastighet.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09323000 Fjärrvärme
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120631:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45251141 Anläggningsarbeten för geotermiska kraftverk, 45251200 Anläggningsarbeten för värmeanläggningar, 45232142 Byggnation av värmeöverföringscentral