727309-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kemiska produkter – Drift och underhåll av badvattenrening, Hjortensbergsbadet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift och underhåll av badvattenrening, Hjortensbergsbadet
BeskrivningUpphandlingen omfattar tjänst för drift och underhåll av vattenrening för inom- och utomhusbad.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89456:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier, 42912330 Vattenreningsutrustning