2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laboratoriereagens - XboXLab AB
Beskrivning: Reagens och förbrukning till befintlig laboratorieutrustning
Intern identifierare: RS 2024-04403
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000