2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra och skötsel av större växter
Beskrivning: KTH bjuder in till att lämna anbud i upphandling av hyra och/eller skötsel av större växter. Även växter som KTH redan äger kan omfattas. Upphandlingen gäller produkter och tjänster där KTH har verksamet,
Intern identifierare: V-2024-0936
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 03441000 Prydnadsväxter, gräs, mossor eller lavar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: hyra och skötsel av större växter
Beskrivning: Hyra och skötsel av större växter i KTH:s lokaler. Kan även omfatta av KTH ägda växter.
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Hyra och skötsel av större växter.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Hyra och skötsel av större växter