727875-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Larmsystem – Trygghetslarm Särskilt boende
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrygghetslarm Särskilt boende
BeskrivningUppdragets omfattning Äldreomsorgen i Huddinge kommun tillhandahåller trygghetslarm som en del av erbjudandet om trygg och säker boendesituation på kommunens särskilda boenden. Projektet omfattar upphandling avseende äldreomsorgen för särskilda boenden i kommunal regi, acceptanstest, införande och överlämning till förvaltning 2024-10-07: De dagar vi kan bjuda in leverantörer till presentation (och efterföljande utvärdering) efter utvärdering av anbud är följande datum: 11 november (endast förmiddag) 18 november (både för- och eftermiddag) 19 november (både för- och eftermiddag)
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104097:Lot:1