2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmställ
Beskrivning: Larmställ
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001