See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Snöröjning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Snöröjning och halkbekämpning inom beställarens fastigheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Snöröjning - Område 1 - Sjödalen, Fullersta, Stuvsta, Snättringe
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101257:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning, 44113910 Material för vinterväghållning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Snöröjning - Område 2 - Skogås, Trångsund
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101257:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Snöröjning - Område 3 - Flemingsberg, Visättra, Vårby, Segeltorp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101257:Lot:3