2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flue Gas Cleaning system boiler 3
Beskrivning: Kristinehed Flue Gas Treatment (FGT) P3, Fabric Filter upgrade.
Intern identifierare: HEM-2024/00107
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000