2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandbekämpning och sjösäkerhet
Beskrivning: Avtalen omfattar genomförande av övningsmoment i brandbekämpning samt sjösäkerhet. Momenten infattar en teoretisk del samt en praktisk del. Den teoretiska delen genomförs i Chalmers lokaler och den praktiska delen genomförs på ett närliggande brandfält/anläggning.
Intern identifierare: C 2024–1840
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80510000 Specialutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument
Beskrivning: Brandbekämpning och sjösäkerhet
Intern identifierare: 1677508-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 Brandbekämpning
Beskrivning: Välj detta delområde för att kunna lämna anbud på Delområde 1 Brandbekämpning
Intern identifierare: 1705103-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 Sjösäkerhet
Beskrivning: Välj detta delområde för att kunna lämna anbud på Delområde 2 Sjösäkerhet
Intern identifierare: 1705104-2