728314-2023 - ResultatSverige-Åkersberga: Socialt arbete
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Driftentreprenad av Enebacken vård- och omsorgsboende
Referensnummer: 2023-06
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85310000 Socialt arbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Österåkers kommun välkomnar leverantörer att inkomma med anbud gällande upphandling av Driftentreprenad Enebacken vård- och omsorgsboende.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85311000 Social omsorg med inkvartering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen