728317-2025 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Livsmedel - kompletteringshandel i butik
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - kompletteringshandel i butik
Beskrivning: Livsmedel - kompletteringshandel i butik
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001