728339-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Väskor, sadelvaror, säckar och påsar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework Agreement Necessaires
Referensnummer: 22FMV3885
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18900000 Väskor, sadelvaror, säckar och påsar
II.1.4.
Kort beskrivning
The framework agreement consist of two types of necessaires, used by the Swedish Armed Forces. The contractor shall also be
able to supply fabric.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen